Nissan LEAF Запас ходу і заряджання

До 270 км в змішаному циклі (місто + траса) на одному заряді батареї.
До 390 км в міському циклі на одному заряді батареї.

Nissan LEAF
NISSAN LEAF ЗБІЛЬШУЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

Ваша автономність (відстань, яку ви можете проїхати між підзарядками батареї) може залежати від стилю та швидкості їзди, погодних умов і місцевості. Nissan LEAF пропонує два режими водіння, для збільшення запасу ходу і максимального використання можливостей вашого електромобіля.

РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

Серйозно налаштовані збільшити свою автономність? Тоді активуйте режим «B». Він забезпечує більш рекуперативне гальмування, яке заряджає акумулятор без зменшення потужності двигуна.

РЕЖИМ «ECO»

РЕЖИМ «ECO»

Виберіть режим «ECO», щоб обмежити потужність двигуна і заощадити енергію. Він також дещо збільшує рекуперативне гальмування, щоб збільшити вашу автономність. Щоб отримати максимальний кілометраж від вашого Nissan LEAF, використовуйте режими «B» і «ECO» одночасно.

ЯК ЗАРЯДИТИСЯ ЛЕГКА ЗАРЯДКА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ

Є кілька способів зарядити ваш Nissan LEAF. Вдома та на роботі більшість власників електромобілів вибирають зарядний пристрій змінного струму. В дорозі? Наразі активно розвивається мережа загальнодоступних зарядних станцій, крім того, зростає кількість швидких зарядних пристроїв, що забезпечують швидке заряджання до 80% ємності всього за 60 хвилин.

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

7 ГОД 30 ХВ - ПОВНА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF ВІД НАСТІННОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ 32А ЗА ДОПОМОГОЮ КАБЕЛЮ TYPE1

Два зарядних кабелі забезпечують всі необхідні варіанти зарядки, вдома або в дорозі. За допомогою домашнього зарядного кабелю ви можете підключитися до звичайної розетки 220В та зарядитися практично де завгодно (0-100% до 21 год). Кабель Type1 (не входить до стандартної комплектації, доступний як додаткова опція) підключається до спеціального зарядного пристрою змінного струму вдома, на роботі або в дорозі.

ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

60 ХВИЛИН - ШВИДКА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ

Найшвидший спосіб зарядки. Наразі налічується вже багато загальнодоступних станцій швидкої зарядки по всій Україні, тож ви можете без проблем підзарядитися під час більш тривалої подорожі.

ІДЕАЛЬНА ПОДОРОЖ — ЦЕ ПРОСТО ДЕ І КОЛИ ЗАРЯДЖАТИСЯ

З усіма інструментами, що активуються одним натисканням кнопки, життя з Nissan LEAF стає таким легким. Складіть карту своєї подорожі, знайдіть усі зарядні станції на шляху та отримайте доступ до всієї необхідної інформації, навігації, новин та розваг за допомогою наших додатків.

Підзарядитися тепер можна швидко та легко завдяки великій кількості загальнодоступних зарядних станцій, що забезпечують різні варіанти зарядки.

  • Точки швидкої зарядки. Найшвидший спосіб зарядки. Щоб зарядити Nissan LEAF потрібно не більше часу, ніж на те, щоб перекусити та випити кави.
  • Громадські пункти зарядки. Вони можуть пропонувати безкоштовну або платну зарядку.
  • EV дилери Nissan. Ви можете отримати можливість зарядити свій Nissan LEAF у спеціалізованих дилерських центрах Nissan в Україні (за умови наявності зарядних пристроїв).

[1] Дані про запас ходу отримані в результаті лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС і призначені для порівняння між різними типами транспортних засобів. Інформація не стосується конкретного окремого транспортного засобу і не є частиною пропозиції. Наведені цифри служать для порівняння; лише порівнюйте цифри з транспортними засобами, випробуваними за тими ж технічними процедурами. Показані запаси ходу , досягнуті за допомогою нової процедури випробування (WLTP). Дані, отримані після повного заряджання акумулятора. Дані можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як додаткове обладнання, стан батареї, клімат-контроль, технічне обслуговування, манера водіння та нетехнічні фактори, наприклад, погодні умови, фактичний маршрут тощо. Реальні результати можуть відрізнятися.
[3] Наведені цифри стосуються акумуляторів потужністю 39 кВт-год (LEAF). Час залежить від умов зарядки, включаючи тип і стан зарядного пристрою, температуру акумулятора, а також температуру навколишнього середовища в місці використання. Зазначено час швидкої зарядки за умови використання швидкого зарядного пристрою CHAdeMO. Nissan LEAF призначений для більшості щоденних поїздок і оснащений пристроями для захисту батареї під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Період часу, необхідний для послідовних швидких зарядок, може бути збільшено, якщо температура батареї активує технологію захисту батареї.
[4] Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом NissanConnect.

БРОШУРИ