Nissan LEAF Технічні характеристики

Nissan LEAF
ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА - 4490 ММ

ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА - 4490 ММ

Колісна база - 2700 мм

Загальна ширина - 2030 мм (з відкритими дзеркалами)

Загальна висота - 1540 мм

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА - 435 ЛІТРІВ

ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА - 435 ЛІТРІВ

Максимальна довжина багажника разом із складеними сидіннями другого ряду - 790 мм

Максимальна ширина багажника - 1103 мм

Максимальний об'єм багажника разом зі складеними сидіннями другого ряду - 1176 л

NISSAN LEAF БІЛЬШИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ, БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ

Завдяки тому, що крутний момент доступний 100% часу, повністю електричний Nissan LEAF забезпечує моментальне, але плавне прискорення. Додайте потужність і ефективність, і ви завжди почуватиметесь впевнено та безпечно як на шосе, так і на дорогах міста. Дізнайтеся більше про технічні характеристики повністю електричних моделей Nissan LEAF.

Nissan LEAF
УНІВЕРСАЛЬНИЙ БАГАЖНИЙ ВІДДІЛ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ БАГАЖНИК, ЗДАТНИЙ ЗАДОВОЛЬНИТИ ВСІ ВАШИ ПОТРЕБИ

Незалежно від того, плануєте ви після обіду пограти в гольф або провести день на пляжі, Nissan LEAF вмістить все, що вам може знадобитись завдяки складаним 60/40 заднім сидінням та вражаючим розмірам багажника. Це робить Nissan LEAF автомобілем, що ідеально відповідає вашому стилю життя.

СКЛАДАНІ ЗАДНІ СИДІННЯ
Завдяки тому, що задні сидіння складаються практично в рівень з підлогою багажника, у вас не буде жодних проблем з розміщенням великих предметів, наприклад, велосипеду.
РОЗДІЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ
Перевозите пасажирів і великий багаж одночасно? Просто складіть одне з задніх сидінь, і місця вистачить всім.
ЗРУЧНА БАГАЖНА ПОЛИЦЯ
Сховайте свої речі від сторонніх очей за допомогою багажної полиці, яка підіймається разом з дверцятами багажника під час відкриття.

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

БРОШУРИ