ЗВ'ЯЗОК ПРАВИТЬ СВІТОМ NISSANCONNECT: СУПУТНИКОВА НАВІГАЦІЯ

Завдяки 7-дюймовому сенсорному екрану, який повністю інтегрується з сумісним смартфоном, легко читати візуальні знаки, також він має багато корисних пропозицій для економії часу. Нове покоління допоміжних та навігаційних систем Nissan допомагає в поїздках.

Nissan NAVARA
USB
7" СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
BLUETOOTH

Будьте в курсі. Високоякісний 5-дюймовий кольоровий TFT-екран NAVARA легко читається і дозволяє легко та зручно користуватися навігацією, змінювати налаштування керування, змінювати музику або способи комунікації прямо на панелі приладів.

Nissan NAVARA
СМІЛИВА ПОДОРОЖ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ

NAVARA з Nissan Intelligent Mobility трансформує Вашу подорож.
Незалежно від того, Ви в місті, на шосе чи на бездоріжжі — NAVARA допоможе подолати шлях.

Nissan NAVARA

Інтелектуальна система кругового огляду: відтепер маневрувати та паркуватися стало легше разом з системою кругового огляду, яка включає 4 камери і показує вид пікапу з висоти пташиного польоту. Також система допомагає швидко і легко приєднати причіп.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСТОРУ, ЯКІ ВИ ОЦІНИТЕ ІНТЕР'ЄР NAVARA

Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Глибока центральна консоль та кишені на вхідних дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В кабінах також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.

Nissan NAVARA
NAVARA – ПІКАП, ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ

Безпека є основною частиною філософії Nissan. Ми використовуємо комплексний підхід під час в проектування та розроблення кожного автомобіля. Розширений набір систем допоможе Вам впоратися з несподіваними ситуаціями та зменшити ризик травмування в разі зіткнення.

Nissan NAVARA
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Світлодіодні фари NAVARA не тільки стильні — вони також надають максимальну видимість вдень та вночі.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

Денні ходові вогні автоматично включаються, коли двигун запускається, і при слабкому освітленні вони самі включають ближнє світло. Якщо Ви забудете вимкнути фари, по досягненню місця призначення, вони вимкнуться автоматично, але не відразу адже освітлять Ваш шлях до дверей.