Новий Nissan Qashqai Дизайн

НОВА ФОРМА ВИРАЖЕННЯ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД НОВОГО NISSAN QASHQAI

Новий Qashqai пропонує нове бачення дизайну кросовера з мускулястими пропорціями, палітрою насичених кольорів, що включає пропоновані як опція двоколірні варіанти, яскраве світлодіодне освітлення, стильні алюмінієві рейлінги на даху.

Новий Nissan Qashqai
Світлодіодні LED фари
Світлодіодні задні ліхтарі
Двоколірний кузов
ІНТЕР’ЄР НОВОГО NISSAN QASHQAI

Усе в салоні нового Qashqai викликає відчуття досконалості. Сучасний стиль та преміальні матеріали довкола викликають відчуття простору. Ергономічний дизайн керма, органів керування та консолі гарантують цілковитий комфорт під час руху, а покращена видимість екрана та бездоганна інтеграція технологій забезпечують відчуття впевненості, пильності та готовності до керування.

Новий Nissan Qashqai
НОВИЙ NISSAN QASHQAI Ваш особистий простір

Розслабляйтесь на сидіннях ергономічного дизайну з оптимізованою опорою для попереку. Насолоджуйтесь преміальними матеріалами, якісним оздобленням усього салону та сидіннями водія і переднього пасажира з функцією масажу. Тут з’явилась нова центральна подушка безпеки, щоб ви почувалися ще краще захищеними. Новий Qashqai – не просто удосконалена версія. Це відкриття.

Новий Nissan Qashqai

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.
[1] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.

БРОШУРИ