Новий Nissan Qashqai Особливості

Новий Nissan Qashqai

Сівши в автомобіль, підключіть свій телефон, щоб користуватися своїми улюбленими додатками за допомогою технологій Apple CarPlay® та Android Auto®.

СЕРВІСИ NISSANCONNECT. Використовуйте додаток NissanConnect Services для доступу до служб дистанційного керування Remote Control, інтелектуальних сповіщень Smart Alerts тощо.

 

 

НОВИЙ NISSAN QASHQAI Nissan Intelligent Mobility

З технологією Nissan Intelligent Mobility ви почуватиметеся більш впевненіше, постійно залишаючись на зв’язку зі світом. Ви будете в курсі того, що відбувається навколо вас, і навіть зможете отримати додаткову допомогу, коли вона вам знадобиться.

Інтелектуальна система екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів

Інтелектуальна система екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів

Якщо існує ризик зіткнення з автомобілем чи пішоходом, система може виявляти об’єкти та автоматично гальмувати до повної зупинки.

Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення

Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення

Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення відстежує наявність автомобілів попереду вас. У разі виявлення несподіваного зменшення швидкості об’єкта попереду, вона сповістить вас, що необхідно сповільнитися.

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху м’яко скеровує автомобіль назад у смугу, якщо ви випадково виїдете за її межі.

Інтелектуальна система попередження про перехресний рух позаду

Інтелектуальна система попередження про перехресний рух позаду

Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом, система слідкує за простором позаду вашого Nissan Qashqai може попередити про наближення транспортного засобу з будь-якої сторони.

НОВИЙ NISSAN QASHQAI Технології для забезпечення безпеки, підтримки та комфорту
Проекційний Head-Up дисплей розміром 10,8

Проекційний Head-Up дисплей розміром 10,8"

Проекційний дисплей розміром 10,8" відображає дані щодо обмеження швидкості в полі зору водія за допомогою проектування зображення на лобове скло.

Цифрова панель приладів розміром 12,3

Цифрова панель приладів розміром 12,3"

Завдяки широким можливостям у налаштуваннях цифрова панель приладів діагоналлю 12,3 дюйма може пристосовуватися до ваших індивідуальних потреб.

НОВИЙ NISSAN QASHQAI Кольори та розміри

Більше варіантів кольорів ніж у будь-якого іншого кросовера та нові двоколірні комбінації, які ефектно підкреслюють лінії кузова. Адже Qashqai завжди умів відрізнятися.

A - ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА 4 425 MМ
B - КОЛІСНА БАЗА 2 665 MМ
C - ЗАГАЛЬНА ШИРИНА 2 084 MM (З ВІДКРИТИМИ ДЗЕРКАЛАМИ)
D - ЗАГАЛЬНА ВИСОТА 1 625 MM
 

МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ 504 Л
A - БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКС. ДОВЖИНА 87 CM
B - БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКС. ШИРИНА 110 CM
МАКС. ЗІ СКЛАДЕНИМИ КРІСЛАМИ — VDA 935 Л

НОВИЙ NISSAN QASHQAI Залишайтеся на зв’язку зі світом

Завдяки можливостям підключення весь світ міститься буквально на кінчиках ваших пальців… або ж оживає зі звучанням вашого голосу. Удосконалене підключення до смартфона та бездротове заряджання спрощують життя водія.

ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВТОМОБІЛЯ
Ви можете перевіряти поточний тиск у колесах вашого Nissan Qashqai та отримувати сповіщення в разі виходу з ладу якоїсь із систем.
УДОСКОНАЛЕНІ МАПИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ АКТУАЛЬНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОРІГ
Новий Nissan Qashqai допоможе вам спланувати маршрут найкращим чином за допомогою мап TomTom®, у яких ви знайдете найактуальнішу інформацію щодо заторів і завантаженості доріг.
ВДОСКОНАЛЕНІ МОЖЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ
Забудьте про будь-які дроти чи USB-підключення. Новий Qashqai дасть вам змогу позбутися зайвих аксесуарів за допомогою бездротової системи Apple CarPlay, тоді як бездротова зарядка ідеально підійде для заряджання вашого смартфона.
НОВИЙ NISSAN QASHQAI Підкресліть свій індивідуальний стиль

Майте стильний вигляд, отримуйте ще більше переваг. Завдяки інноваційному дизайну аксесуари для абсолютно нового Qashqai стануть незамінними помічниками під час переміщення містом чи під час сімейних поїздок.

СТИЛЬ
Додайте своєму автомобілю унікальності й блиску за допомогою стильних хромованих елементів.
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Вирушайте в справжню пригоду всією сім’єю. Захопіть із собою квадроцикл, трейлер або човен.
ЗАХИСТ
Насолоджуйтеся надзвичайним рівнем комфорту, дбаючи про інтер’єр свого Qashqai.

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.
[1] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.
[2] Функція масажу доступна тільки в передніх сидіннях в комплектації Tekna+.
[3] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[4] Щоб використовувати служби NissanConnect, вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти в систему за допомогою вашого імені користувача та пароля. Для використання безкоштовного додатка служб NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі служби залежать від покриття мобільної мережі.
[5] Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).
[6] Дисплей Head-up — це технологія, за якої корисна інформація проєктується на лобове скло; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від ситуації на дорозі.

БРОШУРИ