Новий Nissan X-TRAIL Технології

НОВИЙ NISSAN X-TRAIL Технології підтримки водія: безпека кожної подорожі для всієї родини

Пильність і безпека стають природними для водія Nissan X-TRAIL. Доступні системи безпеки виявляють, попереджають і реагують на дорожню ситуацію навколо вас.

Новий Nissan X-TRAIL
e-POWER з повним приводом. Це e-4ORCE від Nissan Електрифікований досвід керування автомобілем
E-POWER З ТЕХНОЛОГІЄЮ ПОВНОГО ПРИВОДУ E-4ORCE
Ви та ваші пасажири отримаєте максимальне задоволення від поїздки завдяки потужному, плавному рухові електрифікованого автомобіля. Nissan e-4ORCE — це унікальна електрифікована технологія повного приводу, яка забезпечує ідеальний баланс між потужністю та неперевершеною контрольованістю. Ще краще зчеплення з дорогою, ще більша стабільність.
ПЕРЕМИКАЧ E-SHIFTER
Чудово сконструйований перемикач e-Shifter дає змогу перемикати режими роботи X-TRAIL: режим D (Drive) пропонує покращений контроль двигуна, а в режимі B (Brake), доступному на e-POWER і e-4ORCE, ви отримуєте поліпшену зарядку акумулятора.
ПЛАВНІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬ РУХУ
Під час прискорення, гальмування та проходження поворотів. Кожен маневр впливає на стабільність руху автомобіля. Новий повнопривідний Nissan X-TRAIL з технологією e-4ORCE забезпечує майже ідеальний розподіл ваги й точний контроль крутного моменту для рівної та стабільної їзди. Ваші пасажири відчуватимуть максимальний комфорт, де б вони не сиділи.
СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ДИСПЛЕЇ Технологія, яка відстежує ситуацію на дорозі

Зосередьтеся на дорозі, не відволікаючись ні на що. Оскільки інформація про обмеження швидкості, навігаційні підказки та інші дані відображаються на проекційному дисплеї 10.8" просто перед водієм.

Новий Nissan X-TRAIL
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ТА ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС РУХУ Ціла низка інтуїтивно зрозумілих технологій, покликаних допомогти вам під час сімейної подорожі
Інтелектуальна система кругового огляду

Інтелектуальна система кругового огляду

Паркуйтеся без жодних проблем завдяки круговому огляду зони навколо автомобіля. Ви отримуєте зображення крупним планом на розділеному екрані з різних перспектив — спереду, ззаду та з правого боку, а також сповіщення про рухомі об’єкти поблизу.

Адаптивне освітлення дороги

Адаптивне освітлення дороги

Подбайте про безпеку пересування вночі за допомогою фар, які автоматично регулюють освітлення, уникаючи засліплення зустрічних водіїв та відновлюючи інтенсивність світла, коли попереду нікого немає.

Абсолютно новий X-TRAIL: ваш помічник у подорожах

Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілу навігацію, інформаційно-розважальну систему та багато іншого на збільшеному сенсорному екрані з високою роздільною здатністю та діагоналлю 12,3 дюйма.

Новий Nissan X-TRAIL
Новий Nissan X-TRAIL Залишайтеся на зв'язку
УПЕВНЕНІСТЬ І КОМФОРТ

УПЕВНЕНІСТЬ І КОМФОРТ

Мобільний додаток NissanConnect Services надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок. Дізнайтеся про можливості закривання автомобіля й багато інших.

APPLE CARPLAY® ТА ANDROID AUTO™

APPLE CARPLAY® ТА ANDROID AUTO™

Залишайтеся на зв'язку завдякиі портам USB-A та USB-C для переднього та заднього рядів. Водночас бездротова зарядка ідеально підійде для заряджання вашого смартфона.

Віддалене керування автомобілем

Віддалене керування автомобілем

Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого.

Історія та аналіз поїздок

Історія та аналіз поїздок

Надає детальну інформацію про всі ваші попередні подорожі та використання пального. Ви також можете аналізувати свій стиль водіння та подолану відстань.

БРОШУРИ