Підготуйте авто до зими
КОЖНА ЗИМА - ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

Акція діє з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року у всіх офіційних дилерських центрах NISSAN в Україні (за винятком тимчасово окупованих територій та зон проведення ООС). Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах, адреси яких містяться на сайті nissan.ua. Знижки за різними акціями не сумуються.

* Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.

** При умові купівлі шин в салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу (R15 – 349 грн; R16 – 449 грн; R17 – 499 грн; R18 – 599 грн).

*** Для не гарантійних автомобілів.

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.