Про компанію

З березня 2010-го року компанія «Сан Моторс» стала першим офіційним дилером Nissan в Полтавському регіоні.

24 травня 2013-го року відкрився новий дилерський центр «Сан Моторс» за адресою вул. Чумацький Шлях, 81, що включає в себе 3S-концепт («Sales», «Service», «Spareparts» - з англ. «Продаж», «Сервіс», «Запчастини»), де під одним дахом великого приміщення в 3500 кв.м. розмістився демонстраційний зал, сервісна зона та склад запасних частин. Будівля нового центру була зведена за рекордні 15 місяців і є найбільшою подібною спорудою в Полтавській області та однією з найбільших в Україні. Тепер всі, хто віддає перевагу японській якості і багаторічним традиціям автомобілебудування, отримують доступ до новітніх технологій в сфері продажів автомобілів, сервісного обслуговування, кредитування, страхування та лізингу.

У демонстраційній залі площею 460 кв.м. представлений весь офіційний модельний ряд автомобілів Nissan в Україні, серед яких Ви можете вибрати те авто, яке ідеально підходить саме Вам. А визначитися з вибором допоможуть привітні кваліфіковані продавці-консультанти, які з радістю нададуть всю необхідну інформацію.

Станція технічного обслуговування нового дилерського центру включає в себе 20 робочих постів і оснащена повним спектром фірмового діагностичного обладнання, включаючи малярно-рихтувальний комплекс, і спеціальними інструментами для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт будь-якої складності. На території СТО, яка становить 1500 кв.м., також знаходиться склад оригінальних запасних частин і аксесуарів, який дозволить своєчасно проводити всі види ремонтних робіт. Пропускна здатність сервісної станції становить 70 автомобілів на день.

Дилерський центр продуманий до дрібниць в усьому, і в першу чергу це стосується комфорту відвідувачів. Для клієнтів, які очікують оформлення, видачі автомобіля або закінчення сервісних робіт, передбачені кафе, затишна зона відпочинку і дитяча зона.

Головна мета, якою ми керуємося — це максимальне задоволення запитів наших клієнтів, перетворення покупки автомобіля в незабутню і яскраву подію, а його післяпродажне обслуговування — в дружні поради та приємні візити.

Будемо раді співпраці з Вами і бачити Вас в числі наших клієнтів!

БРОШУРИ